Mega Fortune Dreams

Jackpot Mega Fortune Dreams

Mega Fortune Dreams, to nowsza, zdecydowanie lepsza wersja porządnego slotu - Mega Fortune. Akcja gry odbywa się na pokładzie luksusowego jachtu i odzwierciedla marzenia o luksusowym stylu życia i diamentach. Obecnie można cieszyć się tą grą z jeszcze lepsza grafiką i jeszcze bardziej dopracowanymi opcjami dodatkowymi i bonusami! Tak jak poprzednik, tak i nowa gra oferuje ogromnego Jackpota progresywnego, który może paść w każdym momencie.

Mega Fortune Dreams zbudowany jest z 5 bębnów i 3 rzędów oraz posiada 20 zwycięskich linii. W grze osiągalna jest cała paleta opcji mogących zapewnić pokaźną wygraną. Nie zabraknie tu darmowych obrotów, re-spinów, wildów czy gry bonusowej. Bez wątpienia osiągalne są trzy progresywne Mega jackpoty – duże i szybkie. Slot ma wiele ulepszeń wizualnych i akustycznych.

Gra wydaje się bardzo atrakcyjna, posiada znakomite efekty dźwiękowe, relaksującą muzykę i różnokolorowe animacje, które sprawiają, że chętnie się do tej gry wraca. Symbolami w grze Mega Fortune Dreams są: diamenty, koktajle, wykwintny szampan, jachty i drogie zegarki.

Symbol Wild którym są dwie palmy jest naturalnie najbardziej dochodowym ze wszystkich i daje do 5000 monet. Symbolem, który warto trafić jest Bonus. Jeśli uda Ci się zakręcić trzy symbole na pojedynczym spinie, to będzie oznaczać, że udało Ci się wygrać i uruchomić dodatkową grę, w której możesz zdobyć jedną z trzech progresywnych jackpotów. Gra bonusowa uruchamia ekran premii, na którym znajdują się trzy powiązane ze sobą koła, należy je wprawić w ruch. Pierwsza rolka podzielona jest na wartość monet lub na strzałki. Po lewej stronie ekranu znajduje się duży wskaźnik. Jeżeli wartość monety zatrzymuje się w środku wskaźnika oznacza to przyznanie bonusu.

Scatter to niebieskie diamenty, które są bardzo szczególne, trzy lub więcej niebieskich diamentów daje do 20 darmowych spinów z mnożnikiem x3 sumy początkowej. Jest jeszcze lepiej, podczas każdego gratisowego spinu dodaje do trzech dodatkowych obrotów i zwiększa mnożnik o 1 lub 2. Mnożnik jest jednak ograniczony do maksymalnie x10. Koło posiada trzy pierścienie i każdy pierścień posiada strzałki, jeśli masz szczęście to przeniesie Cię do pierścienia wewnętrznego. Jeżeli dotrzesz do wnętrza koła wygrywasz Mega Jackpota i nagroda będzie Twoja. Można wygrać też inne nagrody, których kwoty są wskazane na segmencie koła. Mega Fortune Dreams daje graczom szanse na ogromne wygrane.
Mega Fortune Dreams, to nowsza, zdecydowanie lepsza wersja porządnego slotu - Mega Fortune. Akcja gry odbywa się na pokładzie luksusowego jachtu i odzwierciedla.